KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13899201

nr 1389 9201

William Avar

(1917-2012), Sverige

Oljemålning, Komposition med ansikte. Signerad och daterad. Olja på duk, 41x33 cm, oramad

Utrop:

300 kr

måndag 5 april 2021
kl 18:54:23

William Avar

Läs mer om William Avar