KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13899201
nr 1389 9201
William Avar
(1917-2012), Sverige
Oljemålning, Komposition med ansikte. Signerad och daterad. Olja på duk, 41x33 cm, oramad
Utrop:
300 kr
måndag 5 april 2021
kl 18:54:23
William Avar
Läs mer om William Avar